Zamestnaj cudzinca

wrappixel

Váš spoľahlivý partner pri vybavovaní žiadostí o zamestnanie príslušníka z tretej krajiny

Pripravíme všetko potrebné na mieru presne podľa vašich predstáv. Od vyhľadania uchádzača, cez dopravu, vybavenie povolení až po doplnkové služby koordinátora.

Ako realizujeme naše služby?

Môžete sa spoľahnúť na naše skúsenosti a zákaznícky servis, s ktorým budete mať skvelú skúsenosť počas celej spolupráce.
 • Výber a vyhľadávanie kandidátov

  Výber správnych uchádzačov začína prezentáciou a prekladom vašich pracovných ponúk. Poradíme vám s inzerciou a digitálnou reklamou, vďaka ktorým pripravíme short-list uchádzačov a pozveme ich na pohovor. Uchádzačov vyberáme na základe našej predselekcie a samotnej prípravy na pohovor. Realizujeme aj hromadné pohovory s uchádzačmi prostredníctvom jobfair a tlmočíme Skype Interview.
 • Objednávka služieb a kompletizácia žiadostí

  Ak ste sa rozhodli pre uchádzačov, ktorých sme sprostredkovali práve my, zaručujeme vám skompletizovanie žiadosti a dokumentov spolu s prekladateľskými službami. Náš vyškolený personál vám vždy ochotne pomôže, či už pri náboroch na sezónne zamestnanie, alebo prechodnom pobyte uchádzačov z tretích krajín kvôli dlhodobej práci.
 • Ubytovanie

  Po kompletizácii dokumentov zo strany uchádzačov zabezpečíme transport určený k relokácii kandidátov priamo do ubytovacích priestorov. Ubytovanie je nevyhnutnou podmienkou k získaniu príslušných povolení. Vždy pripravíme zoznam voľných ubytovacích kapacít v dostupnej vzdialenosti od miesta výkonu práce, ktoré spĺňajú podmienky dlhodobého bývania. Po výbere ubytovania zabezpečíme dojednanie podmienok a pripravíme potrebné dokumenty k podaniu žiadostí.
 • DOPRAVA

  Podľa konkrétnych potrieb poskytujeme dopravu pre kandidátov z tretej krajiny. Poskytujeme im komplexné služby a podporu pri začatí a aj priebehu vašej spolupráce.
 • Podporné služby

  Zamestnaním príslušníkov z tretích krajín proces našej spolupráce nekončí, ale naopak začína. Balíček podporných služieb je tu pre vás vždy k dispozícii. Potrebujete pomoc s tlmočením, rozličnými konzultáciami, sprevádzaním alebo podporou kandidátov pri styku s úradmi, tretími osobami? Sme tu pre vás.
 • Služby koordinátora

  Naša spoločnosť poskytuje služby koordinátora priamo vo vašej prevádzke, ktorý tlmočí a koordinuje zamestnancov z tretích krajín. Poskytovanie služieb koordinátora zabezpečujeme na dlhodobej, ale aj flexibilnej báze. Bližšie informácie vám radi poskytneme pri osobnom stretnutí.

Výber a vyhľadávanie kandidátov z tretích krajín

Zorganizujeme výberové konanie s dostatočným počtom uchádzačov tak, aby spĺňali vaše predstavy.

Kompletizácia žiadostí pre uchádzačov

Vybraných uchádzačov sprocesujeme od A po Z. Pomôžeme vám s ubytovaním, dopravou a vybavením potrebných povolení k práci.

Podporné služby a koordinácia

K dispozícii máte nášho koordinátora, ktorý sprostredkováva komunikáciu s novými zamestnancami a je vašou pravou rukou.

Spolupracuje na širokej úrovni ľudských zdrojov

Môžete sa spoľahnúť na naše skúsenosti a zákaznícky servis, s ktorým budete mať skvelú skúsenosť počas celej spolupráce.
Preklad dokumentov

Pre potreby vašej spoločnosti vieme zabezpečiť preklad všetkých druhov dokumentov vrátane úradne overených.

Služby koordinátora a tlmočníka

Sprostredkujeme vám profesionálne služby koordinátora – tlmočníka priamo na pracovisku, čím zabezpečíme hladký chod výroby.

Doprava

Spoľahlivá doprava pre vašich budúcich zamestnancov na určené miesto výkonu práce je u nás samozrejmosťou.

Ubytovanie

Nájdeme a odporučíme vhodné ubytovacie zariadenie pre všetkých budúcich zamestnancov v dostupnej vzdialenosti.

Poradenstvo

Našim klientom poskytujeme profesionálne poradenstvo v oblasti trhu práce, náboru a výberu zamestnancov.

Mzdový outsourcing

Starostlivo spracujeme mzdy pre vašich zamestnancov tak, aby všetko prebiehalo hladko a spravodlivo.

Spýtajte sa na čokoľvek

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom náboru, výberu či zamestnávania cudzincov, alebo niečomu nerozumiete, neváhajte sa na nás obrátiť.